Kdo jsme

Charakteristika společenství, naše kořeny

fa-commenting-o

Kdo jsme

Jsme společenství lidí, které spojuje víra v Ježíše Krista. Věříme, že Bůh je živý a chce mít s každým člověkem osobní vztah skrze svého Syna Ježíše Krista. Bible říká: „Odměnou hříchu je totiž smrt, ale Božím darem je věčný život v Kristu Ježíši, našem Pánu." Toužíme po tom, aby se lidé v našem okolí dozvěděli o této Boží nabídce, která platí i v dnešní době. Zároveň také usilujeme o to, aby naše víra nezůstávala jen ve slovech, ale aby byla viditelná i na našich životech.

Otevřenost

Naše setkání jsou otevřená pro každého, nejen pro věřící. Každý z nás je na nějaké cestě životem, na níž se může setkávat s Bohem. Můžete nezávazně přijít poslechnout si moderní křesťanské písně, kázání, dát si s námi čaj či kávu, seznámit se novými lidmi nebo jen tak posedět.

fa-users
fa-heart

Náš cíl

Cílem našeho života je poznávat Boha, jeho lásku a milost, kterou nám daroval v Ježíši Kristu. Ty pak chceme sdílet s lidmi okolo nás.

Naše kořeny

Jsme součástí Apoštolské církve (AC), která patří mezi státem registrované protestantské evangelikální církve, má podobnou strukturu, věrouku i způsob bohoslužeb. Zlínský sbor AC byl založen v roce 1997. Z celosvětového pohledu se AC řadí do letniční denominace Assemblies of God, která slučuje okolo 40 000 000 věřících.

fa-pagelines
fa-home

Setkání

Kromě nedělních bohoslužeb se setkáváme i přes týden...